ניהול תיקי השקעות
אדמונד דה רוטשילד ישראל

"אנו באדמונד דה רוטשילד מכירים מקרוב את השווקים הפיננסיים ויודעים כי ניהול השקעות אפקטיבי מחייב את התמהיל שאנו מעניקים ללקוחותינו מזה שנים: מורשת של מצוינות בינלאומית, גישה למידע עדכני בכל מקום בעולם, יוזמה ופרואקטיביות ישראלית ושירות אישי וקשוב"
יפית נמליך – סוכרי, מנכ"לית

ניהול תיקי השקעות - אדמונד דה רוטשילד

חברת אדמונד דה רוטשילד ישראל, המחזיקה ברישיון לניהול תיקים ומפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך, מנהלת תיקי השקעות ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים בהיקף של כשני מיליארד שקלים, מזה שני עשורים.

ניתן לנהל קופות גמל בניהול אישי (IRA).

ניהול התיקים מושתת על שנות ידע וניסיון רבות שנצברו בחברה ובקבוצת אדמונד דה רוטשילד העולמית,  וכולל ניתוח מעמיק של צורכי הלקוחות, גיבוש אסטרטגיית השקעה מנומקת, ויישומה על ידי נשות ואנשי השקעות מובילים .

המומחיות והמקצוענות של מנהלי ההשקעות שלנו, מארג הקשרים עם עמיתינו בכל סניפי הקבוצה ברחבי העולם, והקשר ההדוק וארוך השנים שלנו עם לקוחותינו, מאפשרים לנו לגבש ולנהל תיקי השקעה המבוססים על החזון והמטרות של כל אחד מהמשקיעים, ולהעניק להם שירות יעיל המצטיין בערך מוסף לטווח הארוך.   

אנו מעניקים ללקוחותינו שירותי ניהול תיקי השקעות בש"ח, בדולר או ביורו. ניתן לנהל את החשבון בכל בנק ישראלי, לפי בחירת הלקוח. לחילופין, ניתן לפתוח חשבון בשלוחות הקבוצה באירופה ולנהלו על ידי צוות ישראלי.

הפריסה של הקבוצה ב- 15 מדינות ומעמדה כאחד מגופי ההון המבוססים, האיתנים והיוקרתיים בעולם, מאפשרים לצוותים שלנו גישה ישירה למאגרי מידע וצוותי מחקר מובילים בקנה מידה בינלאומי, באמצעותה הם מגבשים את מדיניות ההשקעות האישית לכל לקוח.

בין אם מדובר בהשקעות ישירות באגרות חוב ובמניות ובין אם מדובר בהשקעה באמצעות קרנות סל וקרנות נאמנות בארכיטקטורה פתוחה, תיקי ההשקעות שלנו מבוססים על גיוון וחשיפה לשווקים המובילים בעולם, לסקטורים שונים ולמגוון נכסים.

צוות המומחים שלנו

יפית נמליך – סוכרי

יפית נמליך – סוכרי

מנכ"לית ניהול תיקי השקעות
"הצלחתנו אינה נמדדת רק במספרים ובתשואות, אלא בעיקר בתחושת החברות האינטימית ובשותפות שיצרנו עם לקוחותינו, הבאה לידי ביטוי מידי יום"
ברוך כהן

ברוך כהן

מנהל תיקי השקעות
גיא זומרשטיין

גיא זומרשטיין

מנהל השקעות
דוד מרן

דוד מרן

מנהל קשרי לקוחות, דסק בינלאומי

מתודולוגיית השקעות
אקסקלוסיבית

כדי להבטיח את הסטנדרט והאיכות שלקוחותינו הורגלו אליהם, בנינו מתודולוגיית השקעה המבוססת על הניסיון והחזון של המנהלים שלנו, על מורשת המצוינות של אדמונד דה רוטשילד ויותר מכל, על המחויבות האישית והמקצועית שלנו ללקוחותינו

מגדירים את המטרות, ההעדפות, רמת הסיכון  וטווחי ההשקעה של הלקוח

מגבשים אסטרטגיית השקעה, הכוללת הקצאת נכסים המותאמת עבורך

מנהלים באופן דינמי את התיק, בהתאם לשווקים ולהמלצות צוותי המחקר

מנהלים שיח שוטף וקשוב ללקוח ולצרכיו המשתנים

ניהול סיכונים פרואקטיבי

הביטחון והאמון של לקוחותינו עומד בראש סדר העדיפויות שלנו ולכן אנו מפגינים יוזמה, פרואקטיביות וגמישות מחשבתית, בכל הנוגע לניהול רמת הסיכון של תיקי ההשקעות שלהם.

זאת אנו עושים באמצעות :

  • הבנה מעמיקה של רמת הסיכון המועדפת על המשקיע וייעוץ מקיף בדבר השלכותיה
  • נקיטה במגוון כלים ושיטות ניהול שנועדו לתמוך בחוסן התיק
  • יצירת תיקי השקעות בהם תמהיל מגוון של מוצרים, נכסים ותחומי השקעה ישראלים ובינלאומיים.

זאת ועוד, הקבוצה מעסיקה מנהל סיכונים במשרה מלאה, העוסק בניטור הסיכונים בכל הקשור באופן ישיר לניהול ההשקעות בחברה ובמקביל בסיכוני שוק, המשכיות עסקית ועוד.

ועדת ההשקעות שלנו מורכבת ממומחי השקעות ומחקר, הנפגשים מידי שבועיים, בהתאם לשינויים ולמגמות בשוק. מסקנותיה משרתות את מנהל התיק שלכם כדי שהוא יוכל לעדכן את מודל ההשקעה, להקצות את הנכסים ולבצע את ההתאמות הדרושות בהתבסס על הפרופיל האישי שלכם. 

מומחיות בינלאומית

גישה למחקר ואנליזות של צוותי ההשקעה המובילים בעולם וחשיפה מגוונת לשווקים ולמטבעות.

תעוזה מקומית

גישה פרואקטיבית, המאפשרת לגבש אסטרטגיית השקעה המבוססת על יזמות, תעוזה וחדשנות.

התאמה אישית

גיבוש מדיניות השקעה אופטימלית וגמישה, המבוססת על  הפרופיל הפיננסי של משקיעים פרטיים ותאגידיים.

שירות גלובלי

הדסק הבינלאומי מעניק שירות אישי וייחודי לתושבי חוץ ולעולים חדשים, בעברית,  צרפתית ואנגלית.

אין באמור לעיל כדי להוות התחייבות לתשואה עודפת ואין בתשואות העבר בכדי להבטיח תשואה דומה בעתיד. אדמונד דה רוטשילד ניהול תיקי השקעות (ישראל) בע"מ עוסקת בניהול תיקים ובשיווק השקעות ואינה עוסקת בייעוץ השקעות. אדמונד דה רוטשילד ניהול תיקי השקעות (ישראל) בע"מ הינה חברה קשורה לחברות המפורטות בגילוי הנאות ובעלת זיקה לנכסים פיננסים שהונפקו ע"י החברות כאמור וכן ע"י חברות אחרות כמפורט בגילוי הנאות. על כן, אדמונד דה רוטשילד ניהול תיקי השקעות (ישראל) בע"מ עשויה להעדיף נכסים כאמור על פני נכסים פיננסים של גופים אחרים שאין לה זיקה אליהם, הדומים מבחינת התאמתם ללקוח. אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לשיווק השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם. מתן שירות ניהול תיקים ושיווק השקעות כפוף לביצוע אפיון צרכי לקוח והתאמת מדיניות ההשקעות לצרכיו האישיים של הלקוח.