ניהול הון גלובלי
אדמונד דה רוטשילד ישראל

"לקוחותינו מאמינים כי עושר אינו המטרה אלא אמצעי ליצירת עתיד טוב ומבטיח יותר עבורם ועבור הקהילה הסובבת אותם. אנו באדמונד דה רוטשילד, מסייעים להם להגשים את החזון שלהם, להבטיח את רווחת הדורות הבאים ולהיערך לעתיד ולשינויים שיביא עימו"

ניר ישעיה, מנכ"ל קבוצת רוטשילד ישראל

ניהול עושר גלובלי – הון כמנוף לחזון

תחום ניהול הון גלובלי בקבוצת אדמונד דה רוטשילד ישראל , האמון על שירות ללקוחות עתירי הון, תאגידים ו- Family Offices, הוקם בשנת 2006.

השתייכותנו לקבוצה הבינלאומית, המספקת שירותי ניהול הון ובנקאות פרטית ללקוחות עתירי הון ב- 26 מוקדים ברחבי העולם, ומנהלת נכסים בשווי כולל של כ- 160 מיליארד דולרים, מעניקה לנו אפשרות להגדיר ולהוביל את הסטנדרט המקובל לשירותים אלה בעולם.

ניהול ההון הגלובלי של החברה מבוסס על ארבעה עקרונות מרכזיים

מתמקדים
בהגשמת החזון

אנו מאמינים כי התפיסה והחזון של לקוחותינו בדבר העתיד היא נקודת המוצא לדרך שאנו עושים יחד ומכאן אנו בוחנים כיצד ניתן להגשים אותו באופן מיטבי.

נכונים
לקראת העתיד

תפקידנו הוא לצייר את מפת הדרכים לעתיד ובמקביל להיערך לשינויים שהוא צופן. אנו נוקטים בגישה יזמית, גמישה ומהירה, כדי שתוכלו למצות הזדמנויות ולהתמודד בהצלחה עם האתגרים.

מתגייסים
לקידום היעדים

כאמור, עושר אינו רק הון והנהנים ממנו מבקשים לרתום אותו לצורך הבטחת הדורות הבאים, קידום נושאים, דוגמת פילנתרופיה וקיימות, וייעוץ למשפחות בנושא מעבר בין דורי. אנו מעניקים ללקוחותינו ליווי וערך מוסף מהותי בדרך לקידום כל אחד מהיעדים האלה.

מבטיחים יציבות ומקדמים צמיחה

החשיפה שלנו למידע, לידע ולפרקטיקות מכל רחבי העולם, מאפשרת  לזהות מגמות, שינויים והתפתחויות בשווקים, יצירת יציבות ארוכת שנים מחד, וצמיחה מתמשכת מאידך.

המנהלים שלכם

מתן בן ברוך

מנהל קשרי לקוחות בכיר

עמית גלר

מנהל קשרי לקוחות

אבי גורן

מנהל קשרי לקוחות
דנה ביג'ה

דנה ביג'ה

מנהלת לקוחות
רוחמה קניג

רוחמה קניג

מנהלת לקוחות

ייעוץ למעבר בין דורי

אחד הנושאים החשובים ביותר ללקוחותינו הוא הבטחת האיתנות הפיננסית של הדורות הבאים ושמירה על מערכת משפחתית הדוקה ומעצימה. ניהול העושר הגלובלי שלנו מעניק לכם את התשתית ואת הכלים על מנת לעשות זאת.

אנו מסייעים ללקוחותינו ומייעצים להם בבניית תוכניות אסטרטגיות למעבר בין דורי, בניית מערכים המבטיחים את העברת ההון לדורות הבאים, והסדרת מערכות היחסים הפיננסיים והנכסיים בעתיד לבוא.

היתרונות הייחודיים שלנו

עצמאות

עובדת היות החברה עצמאית, שאינה נמנית על חברי הבורסה לניירות ערך ,אינה עוסקת בחיתום ואינה מנהלת חשבון נוסטרו, מעניקה לנו את האפשרות לייצג אך ורק את האינטרסים של לקוחותינו וליצור זהות אינטרסים איתם.

יצירתיות

תהליכי קבלת ההחלטות שלנו מאפשרים לנו לקדם פתרונות ודרכי פעולה יצירתיות היוצרים מצב בו השלם שווה יותר מסכום חלקיו.

מחויבות

מחויבותנו ליצור מגוון מוצרים העומדים בקנה אחד עם החזון והערכים האישיים של לקוחותינו, מעניקה לנו טווח ראייה רחב וארוך.  

גלובליות

לקוחותינו נהנים מהיתרונות  הגלומים בגישה הישירה לצוותים המצטיינים של הקבוצה בכל אחד מסניפיה ברחבי העולם.  

מורשת של מקצוענות
מסורת של חדשנות

שני העשורים האחרונים הביאו לשינויים מיטיבים בקרב אנשים עתירי הון: מספרם עלה בפריסה עולמית, הם הפכו צעירים יותר וההתקדמות בעולמות הטכנולוגיה והתקשורת מאפשרת להם גישה לידע ומידע בכל רחבי העולם. אנו רותמים את הכלים הדיגיטליים לטובת לקוחותינו, מעניקים להם תמונה מלאה של אפיקי ההשקעה העומדים בפניהם ומשמרים בקפידה את השירות האישי, השקיפות והמחויבות שלנו ללקוחותינו, בה אנו מצטיינים מאז ולתמיד.

קשובים ללקוח

נערכים לעתיד

יצירת ערך מוסף בר קיימא, חשיפה לשווקים ותחומים צומחים ניהול מעבר בין דורי

מגשימים חזון

העצמת פעילות פילנתרופית, חשיפה לתחומי איכות הסביבה וקיימות, בניית אקוסיסטם

שותפים לדרך

בונים מערכת יחסים אינטימית וארוכת טווח

רותמים חדשנות

אימוץ ביג דאטה, חשיפה לרשת הבינלאומית, שילוב יזמות ויצירתיות בשגרה

מובילה עולמית בהשקעות חברתיות - ESG

לקוחותינו מהווים מאז ומעולם את הדמויות המובילות בתחום הפילנתרופיה וההשקעות החברתיות – ESG ואנו גאים לקחת חלק בתרומתם לקהילה, לחברה ולסביבה.

קבוצת אדמונד דה רוטשילד מפתחת מורשת בינלאומית מעוררת השראה בתחום הפילנתרופיה מזה למעלה מ- 250 שנה, במהלכן הקבוצה פיתחה מתודולוגיות ושיטות מתקדמות לקידום והעצמת פעילויות פילנתרופיות במגוון אפיקים.

לקוחותינו נהנים מגישה לידע, לפרקטיקות ולמידע שנצבר בקבוצה ול- EDR group Next Generations offering, הגוף המרכז את פעילות הקבוצה בתחום. זאת כדי  שהם יוכלו ליזום או להשתלב במסגרות פילנתרופיות ואפיקי השקעה חברתיים העומדים בקנה אחד עם החזון שלהם.

מקדמים השקעות אימפקט – SRI

קבוצת אדמונד דה רוטשילד מקדמת באופן פרואקטיבי השקעות המקדמות קיימות סביבתית וחברתית, בהתאם לחזון הקבוצה ולמטרתה ליצור עתיד טוב יותר.  

במסגרת זו הקבוצה מנהלת  את מדד ה- SRI המאפשר לבחון את איכות ההשקעה על פי פרמטרים של קיימות.   

אנו בקבוצת אדמונד דה רוטשילד ישראל מעניקים ללקוחותינו ייעוץ וליווי מקצועי, המבוסס על המומחיות הבינלאומית שצברנו בנושא, על מאגרי מידע איכותיים ועל המחויבות שלנו לקידום הנושא.

שירותינו כוללים:

  • בניית תכנית לקידום השקעות אימפקט, בהתייחסות לגיוון, קיימות, ומניעת השפעות סביבתיות.
  • בחינה ומדידה של תיקי השקעות לפי מדד SRI של הקבוצה הבינלאומית.
  • איתור הזדמנויות להשקעה משותפת ע"י הקבוצה הבינלאומית, המצטיינות בקיימות.
אין באמור לעיל כדי להוות התחייבות לתשואה עודפת ואין בתשואות העבר בכדי להבטיח תשואה דומה בעתיד. אדמונד דה רוטשילד ניהול נכסים (ישראל) בע"מ אינה בעלת רישיון לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995.