אדמונד דה רוטשילד ישראל

"ההשתייכות לקבוצת אדמונד דה רוטשילד מחברת את לקוחותינו למסורת של מצוינות ויזמות חוצת גבולות ויבשות, ומאפשרת גישה לאנשי מקצוע ולפרקטיקות מעוררות השראה בעולמות התוכן הפיננסיים"
מיקי קליגר, יו"ר הקבוצה

החזון - יוצרים עתיד טוב יותר

אנו בקבוצת אדמונד דה רוטשילד מאמינים כי ניהול העושר הוא הבסיס לבניית עתיד טוב יותר. חזון זה מנחה את משפחת רוטשילד ואת הקבוצה הבינלאומית אותה היא מובילה בכל התחומים: יזמות, השקעות, שירותים פיננסיים, פילנתרופיה ותרומה לקהילה ולסביבה.

עצמאים
ובלתי תלויים

נוכחות בינלאומית
באמצעות צוותים מקומיים

מסורת
של חדשנות

קבוצת אדמונד דה רוטשילד

קבוצת אדמונד דה רוטשילד ישראל מעניקה שירותים פיננסיים וניהול הון לתאגידים, לחברות פרטיות וציבוריות וללקוחות פרטיים עתירי הון. הקבוצה, שנוסדה בשנת 1999, היא חברת בת בבעלות מלאה של Edmond de Rothschild (Suisse) S.A, הפועלת בארבעה אפיקים:

שירות אישי וחיבור לצמרת שוק ההון העולמית

קבוצת אדמונד דה רוטשילד מעניקה שירותים פיננסיים בהיקף של כ- 167 מיליארד דולרים ב- 33 סניפיה הממוקמים בכ- 16 מדינות. לקוחות הקבוצה נהנים ממתודולוגיית שירות המבוססת על ניסיון שנצבר במשך עשרות שנים בניהול לקוחות. אנשי ונשות המקצוע שלנו, כמו גם המערך הניהולי, הביצועי וצוות התמיכה, נבחרים בקפידה וזמינים ללקוחות בכל עת.

לצד השירות האישי ממנו נהנים הלקוחות שלנו, אנו מעמידים לרשותם את האפשרות והנגישות לכל אחד מסניפי הקבוצה בעולם. אדמונד דה רוטשילד ישראל נהנית מעצמאות מחד, ומיתרונות של היותה חלק מקבוצה גלובלית, מאידך. שילוב זה מאפשר לנו לפעול באופן יצירתי, דיסקרטי ואתי בכל תחומי העיסוק שלנו, ולהעניק ללקוחותינו פתרונות המבוססים על חשיבה ותכנון ארוכי טווח.

מורשת של מצוינות, מסורת של חדשנות

תרומתה של קבוצת Edmond de Rothschild (Suisse) S.A לפיתוח העסקי והפיננסי באירופה, בישראל ובעולם ניכרת מזה למעלה מ- 250 שנה. משפחת אדמונד דה רוטשילד נחשבת לאחת המשפחות הוותיקות, החדשניות, היצירתיות והמחויבות בעולם העסקים.

פעילות הקבוצה יצרה מסורת של מצוינות, יצירתיות ותעוזה המהווה מודל לחיקוי בקרב מוסדות פיננסיים בעולם. פעילות הקבוצה בישראל, מהווה לא רק אמון בכלכלה הישראלית ובפוטנציאל הטמון בה, אלא גם הגשמת החזון הציוני של המשפחה שתרומתה ניכרת מזה 150 שנה.

הנהלת החברה

מיקי קליגר

יו"ר
"ההשתייכות לקבוצת אדמונד דה רוטשילד מחברת את לקוחותינו למסורת של מצוינות ויזמות חוצת גבולות ויבשות, ומאפשרת גישה לאנשי מקצוע ולפרקטיקות מעוררות השראה בעולמות התוכן הפיננסיים".
דורון כהן

דורון כהן

מנכ"ל
"אנו רואים כזכות גדולה את האמון שנותנים בנו הלקוחות בכל הקשור לניהול ההון שלהם. המחויבות שלנו אליהם הינה ללא פשרות, ונעשה את מירב המאמצים לסייע להם בהגשמת חזונם הכלכלי".
יפית נמליך – סוכרי

יפית נמליך – סוכרי

מנכ"לית ניהול תיקי השקעות
רפאל דנן

רפאל דנן

סמנכ"ל - רוטשילד ישראל
איציק כהן

איציק כהן

סמנכ"ל כספים

קסניה פרלין

סמנכ"לית תפעול
דני רן

דני רון

מנהל דסק משקיעים מוסדיים
דביר עוליאל

דביר עוליאל

סמנכ"ל פיתוח עסקי - חברת הקרנות

אפיקי השקעה לשוק המוסדי

קבוצת אדמונד דה רוטשילד רכשה לעצמה מוניטין בינלאומי בקרב המשקיעים המוסדיים המובילים בעולם, בזכות מגוון מוצרים פיננסיים אותם היא מנהלת בהצלחה מזה עשרות שנים.

המשקיעים המוסדיים, הנמנים על לקוחות הקבוצה בישראל, נהנים מגישה לאפיקי השקעה ומכשירים פיננסיים מגוונים. מוצרי ההשקעה שלנו עומדים בכל תנאי הרגולציה ובסטנדרטים שהקבוצה הציבה לעצמה בתחומי הקיימות – ESG, והאחריות החברתית- SRI.

דני רון, מנהל דסק משקיעים מוסדיים, המרכז את הפעילות בקבוצת אדמונד דה רוטשילד ישראל, מנהל מערכת קשרים רבת שנים עם המשקיעים המוסדיים המובילים בישראל, ומציע להם הזדמנויות להצטרף להשקעות נבחרות של הקבוצה הבינלאומית. 

קרנות נאמנות מנייתיות

קרנות המתמחות
בניהול חוב תשתיות

קרנות נדל"ן

קרנות השקעות פרטיות
(Private Equity)